سفارش تبلیغ
صبا

امتحان خرداد ماه 89

یکشنبه 89/3/23 8:5 صبح| مرقد امام، خاطره، بوسه آفتاب، نسل سموی از کرج، پیرزن | نظر

خاطره خودم از مرقد امام (14/3/89):

در حین صحبتهایش متوجه شدم که تا دو سال پیش از پوششهای بسیار منفی دراماکن عمومی استفاده می کرده و حجاب برایش هیچ مفهومی نداشته است و یکبار در ایام فاطمیه و روضه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها منقلب شد و تصمیم گرفت که پوشش چادر را برگزیند و حالا همین دختر20ساله کرجی، بهمراه دوستش که او هم وضعیت حجاب چندان جالبی نداشت از ساعت 8 صبح و شاید زودتر برای دیدن آقا در آن گرما و فشار جمعیت بی سابقه، لحظه شماری میکرد.

بقول خودش اکثر مناسبتهای حامیان انقلاب خودش را از کرج به تهران رسانده .... حتی دوستش بخاطر گرما و نخوردن صبحانه حالش بد شد و رفت، اما او همچنان سراپا اشتیاق دیدار بود و خروش انتظار یار... با آمدن آقا همه شور انقلابی اش شعار شد: ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده... و عطشش، با فشاندن قطره های اشک که لحظه ای ا ز جریان نمی ایستاد، فرو کاهید. یا پیرزن دیگری که از روستاهای لرستان خودش را به مرقد رسانده بود با لهجه نامفهومی ملتمسانه به ما فهماند که جایی کوچک برای نشستن طلب میکند و نیم نگاهی از زاویه نسبتا نزدیکی که ما با جایگاه داشتیم از آقا میخواهد و بس! همه جای صورت آفتاب سوخته و چروکش جای بوسه های نورانی آفتاب بود که هر طلوع تا غروب  روستا ، به احترام آن دل زلال و بی کینه و دستان زحمتکش مادرانه ، پیرزن را می ستود. هرچه خون امید و شوق بیش از پیش از از دیدن صحنه های شکوه وفاداری نسل اول و دوم و عشق و آرمان نسل سومی های جوان، در رگهای دوستان میدوید، خشم و غضب کینه توزان و معاندان این آرمان الهی، بیشتر میشد. نمی دانم این همه پیر و جوان شیدای آمده از راههای دو رو نزدیک، در کجای معادله توهم بیشمار بودن ناراضیان از انقلاب و نظام ، می گنجند که فتنه گران را جسارت دستیازی هر روزه به مقدسات این مردم و این جوانان نسل سومی سراسر شعور و بصیرت سیاسی، می دهد؟

 همانها که با یارگزینی از نزدیکان بیت امام راحل و شخص سید حسن خمینی ، به نفع خود هم ، پشت سد طرد شدگان و دور افتادگان از میثاق امام و ملت، ماندند و فریادهای فریبنده شان در تخریب اصل ولایت فقیه و آرمانهای اصیل انقلاب و قانون اساسی تنها ، بگوش منافقین و خارج نشینان برانداز شنیده شد و وقتی سید حسن خمینی در یکی از پرشور ترین و حماسی ترین تجمعات و حضور بی نظیر ملت در 21 سال پس از ارتحال امام خمینی با شعارهای : وصیت حاج احمد. . پیروی از ولایت  و مرگ بر موسوی، عملا تفکر و مواضع همسو با فتنه گران او، در برابر نسبت نسبی اش با امام راحل ، از سوی مردم مقدّم و مرجّح دانسته و خط امام شاخص تعیین کننده مورد تاکید رهبر انقلاب از سوی ایشان، بر همه چیز و همه کس مقدم شمرده شد، بار دیگر پس از حماسه های 9 دی و 22 بهمن ، صحنه پیروزی بر شیطانی دیگر و سربلندی از امتحانی جدید، در تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی به ثبت رسید. و بار دگر براین فرموده آن قائد عظیم، صحه گزارد که من به جرئت ادعا میکنم که  ملت ایران د رعصر حاضر و توده های میلیونی ان بهتر از مردم حجاز د رعصر رسول الله و مردم کوفه د رعصر امیرالمومنین و حسین بن علی علیهما السلام می باشند..


50سوال بی پاسخ از آقای موسوی

شنبه 89/3/8 10:26 صبح| محارب، انتخابات 88 | نظر

در استانه خرداد و حماسه 40میلیونی مردم و خاطرات تلخ وشیرین زیادی که در این ماه در سال 88 اتفاق افتاد قرار داریم...مردمی که 90درصدشان هنوز مهندس موسوی را نخست وزیر دوران جنگ و امام می دانستند و چه زود به اشتباهات استراتژیک مهندس موسوی در سال گذشته آنها را متوجه ساخت در ذیل50سوال از مهندس موسوی که هیچگاه به آنها اسخ داه نشده است به معرض قضاوت می گذاریم که چگونه این بار با حربه سبز سیدی و نخس وزیر جنگ دست طمع بسوی قدرت دراز کرده بودند تا همچون23 تیر 78 براندازی را کلید بزنند و شاهدآن کودتای مخملی بود که شاهد بودیم ادامه سوالات را نیز در همین پست ملحق میکنیم:

دوران صدارت

1. جناب آقای موسوی! همانطور که میدانید در سال 1365 هنگام رای اعتماد مجلس دوم به شما، نماینده مردم قهرمان بابل (آقای ولی الله زمانی) بعنوان مخالف نخست وزیری جنابعالی سخنان بسیار تاثیر گذار و مستدلی ایراد کرد د راین هنگام دونفر از نمایندکان افراطی حامی شما از جمله هادی غفاری ،بسمت تریبون حرکت کردند و دذ کمقابل چشملان حیرتزده نمایندگان به ضرب و شتم آقای زمانی پرداختند جنابعالی که با شعار حاکمیت قانون و دفاع از آزادی بیان و آزادی پس ا ز بیان، به صحنه آمدید لطفا پاسخ دهید که اولا نماینده باب ل مرتکب چه خلافی شده بود که مستوجب ضرب و شتم طرفداران شما گردید؟ثانیا شما برای محکوم نمودن حامیان افراطی خود و برای دلجویی و عذرخواهی از آقای زمانی چه اقدامی انجام دادید؟ و چرا با سکوت رضایت از کنار این قضیه گذشتید؟

2. جناب آقای موسوی! شما در دوره نخست وزیری تان همزمان سرپرستی بنیاد مستضعفان را نیز بعهده داشتید چرا شرکت جوراب آسیا، استارلایت ،را که به مستضعفان تعلق داشت به قیمت بسیار نازل به بنیاد الهادی به مدیریت هادی غفاری واگذار کردید؟ آیا این اقدام شما برای جبران خوش خدمتی آقای غفاری در حمایت توام با ضرب و جرح مخالفتان، در مجلس بود؟ شما که بعدها دیدید ایشان  با تضییع حقوق کارگران آنجا چنان فضایی بوجود آورد، که کارگران خشمگین با هجوم به وی چنان مضروبش ساختند که بسیاری از استخوانهایش شکست و چندین ماه بستری بود! پس از اطلاع ، شما برای بهبود وضعیت معیشتی کارگران شرکت، چه گامی برداشتید؟

3. جناب آقای موسوی! می دانید که مقام معظم رهبری د ردوران ریاست جمهوریس خود با نخست وزیری شما مخالف بودندو شخص دیگری را برای این امر، در نظر داشتند و مسبوقید که در فاصله بررسی صلاحیت آن فرد در مجلس، سه طرح سازمان دهی شده ترور حضرت ایه الله خامنه ای کشف و خنثی شد، تا آنکه امام راحل(ره) برای حفظ جان ایشان، بناچار از نخست وزیری شما حمایت کردند. پس در واقع انتصاب  شما ، از رفع خطر جدی جهت حفظ جان مقام معظم رهبری که ایشان جایگاه فوق العاده والایی نزد امام خمینی ره داشتند، ناشی شد. جنابعالی برای شناسایی عوامل ترورهای سه گانه مزبور، چه اقدامی انجام دادید؟ و کمترین اهتمامی در خصوص شناسایی و معرفی تروریستها به دستگاه قضایی داشتید یا خیر؟

4. جناب آقای موسوی! شما که خود را پیرو و مرید امام خمینی میخوانید چرا بدون اطلاع و اجازه ایشان، ناگهان از نخست وزیری آنهم در بحرلنی ترین شرایط جنگی کشور، استعفا دادید تا جایی که مورد عتاب شدید امام قرار گرفتید؟ آیا این ادقام شتابزده و بحران افزا، نمایانگر نفوذ اطرافیانتان بر روی شما نبود و شما حاضر نشدید مصالح مملکت جنگ زده را فدای مصالح شخصی خود و میل و اراده اطرافیانتان کنید؟

5. جناب آقای موسوی! در دوران نخست وزیری شما، با مردم چه رفتاری شد که امام خمینی فرمان 8ماده ای حفظ حریم خصوصی ملت را صادر کردند؟

6. جناب آقای موسوی! چرا جنابعالی بخشنامه صادر کردید که مردان با پیراهن آستین کوتاه حق ورود به ادارات و سازمانهای دولتی را ندارند؟

7. جناب آقای موسوی! در جریان مناظره شما با آقای احمدی نژاد ایشان شواهدی را دال برعدم رعایت قانون و تخلفات گسترده جنابعالی در دوران نخست وزیری تان مطرح نمود که شما سکوت کردید( ممنوعیت ورود مردان با آستین کوتاه به ادارات، فرمان 8ماده ای امام و انحلال گزینش ها به دستورامام ره و ..) آیا سکوت جنابعالی تایید گفته های مطرح شده در آن مناظره نبود؟

8. جناب آقای موسوی! گزینش های عجیب و سطحی که قشر بسیار وسیعی را از ورود به دانشگاهها و احراز رشته های معلمی و ..و برخی مناصب دولتی، محروم میکرد و راهکار ریا و چندچهره ای را برای افراد باقی میگزارد، و لطمه جدی به وجهه مذهبیهای واقعی وارد میکرد، به چه نیتی بود؟ که با فرمان 8 ماده ای امام راحل، منحل شد؟

9. جناب آقای موسوی! جنابعالی که مدعی طرفداری از آزادی مطبوات و مخالفت با تعطیلی روزنامه ها هستید، چرا در دوران نخست وزیری خود تنها روزنامه منتقد که مقاله ای درنقد سیاستهای اقتصادی دولت نوشت، برنتابیدید و آن را به محاق تعطیلی کشیدید؟

10.     جناب آقای موسوی! چرا در دوران نخست وزیری شما، در وزرات ارشاد آقای خاتمی، رمان بینوایان اثر ویکتورهوگو، توقیف شد؟ آیا کسی غیر از مقام معظم رهبری ریاست جمهور وقت، دستور توقیف آن را صادر نمود؟

11.     جناب آقای موسوی! چرا رییس جمهور وقت، و رییس وقت مجلس، آقای هاشمی رفسنجانی، بشدت به عملکرد شما انتقاد داشتند؟ تا جاییکه آقای هاشمی تا مدتها پس از پایان دوران شما؛ از عملکرد دولت شما انتقاد میکرد؟

12.     جناب آقای موسوی! یکی از ایرادات وارد جنابعالی به اقای احمدی نژاد، کم توجهی ایشان به نظرات و منویات مراجع عظام تقلید در امر مملکتداری بود! شما در دولتی که ریاست آنرا بعهده داشتید، چند بار با علما و مراجع قم از نزدیک دیدار داشتید و چقدرنظرات آنها را در تصمیمات دولتی مهم می دانستید؟ دردوره پس از انتخابات و برپایی فتنه ، که تمام قد در برابر نظام اسلامی ایستادید از کدام مرجع عظام، فتوای جواز خروج علیه تنها نظام ولایی جهان و میثاق امام و شهدا را گرفتید؟ تهمت تقلب به نظام زدن و لکه دار کردن قبله آمال مستضعفان جهان را به حکم کدام مرجع تقلید ، تطبیق دادید؟

13.     جناب آقای موسوی! شما که خود را طرفدار جامعه چندصدایی معرفی کردید و به حذف جریانات مخالف اعتقادی ندارید، طبق همین اعتقاد روشنفکرانه بودکه در کابینه خود چندصدایی را تحمل نکردید و به تصفیه مدیران مستقل دست زدید؟

14.     جناب آقای موسوی! می دانید که امام خمینی ره به فهم و درک سیاسی آقای دکتر ولایتی اعتقاد وافر داشتند و حضور ایشان را در کابینه ضروری می دانستند تا آنجا که نمایندگان مجلس به شوخی می گفتند که آقا ی ولایتی "سهم امام "در دولت است و شما که خود را پیرو امام می دانستید چرا تمایلی به استفاده از ایشان نداشته و بارها سعی کردید که وی را از وزرات خارجه کنار بگذارید؟

15.     جناب آقای موسوی! چرا در دوران نخست وزیری جنابعالی کوشیده می شد تا نمایندگان مجلس در قالب سفرهای خارجی (بمناسبت ده فجر و ..) نتخاه ارزی از وزارتخانه دریافت کنند تا بدهکار شوند؟ آیا برای این نبود که در بزنگاهها(همچون رای اعتمادها، تصویب بودجه و سایر لوایح حساس و ..) با مطرح کردن بدهی ها ، رای لازم را از نمایندگان اخذ کنند؟

16. جناب آقای موسوی! می دانید که امام ره می گفتند : دولت باید امور را به مردم بسپارد" و حتی ایشان با تاسیس بسیج عملا و بر خلاف  تمام استانداردهای نظامی، جنگ را نیز مردمی کردند که برکات آن را همگان شاهدند حال جنابعالی که خود را پیرو امام می دانید درد وران تصدی صدارت خود، دولت را بیشتر متصدی امور ساختید تا آنجا که تقریبا تماامی بازرگانی داخلی و خارجی خود را دولتی کردید و با تاسیس تعداد زیادی " مرکز تهه و توزیع کالا" مردم را از عرصه بیرون انداختید؟

17.     جناب آقای موسوی! در دوران شما ، انتخابات مجلس سوم توسط وزیر کشور وقت ، آقای محتشمی پور انجام شد، چرا در حوزه تهران، این انتخابات به دلیل تخلفات گسترده از سوی شورای نگهبان در آستانه ابطال قرار گرفت؟

18.     جناب آقای موسوی! چرا جنابعالی در دوران نخست وزیری با نهضت آزادی بشدت مخالفت می کردید ولی اکنون با آنها سازش و مغازله دارید؟

19.     جناب آقای موسوی! چرا باند فساد و توطئه گر مهدی هاشمی برادر داماد آقای منتظری و تحت حمایت ایشان در دوران نخست وزیری جنابعالی در سطوح بالای اجرایی دولت حضور داشتند و آزادنه به جنایت و اخلالگری مشغول بودند تا اینکه امام ره با آنها برخورد نمود؟ می دانیم که در صورت عدم تمایل شما، علیرغم حمایت قائم مقام رهبری امکان چنین حضوری برای آنان فراهم نمی شد، شما می دانستید که امام و رییس جمهور وقت آیة الله خامنه ای، نیز با باند مزبور مخالف بودند . می دانید که مهدی هاشمی معدوم از اقوام و بستگام فکری و معنوی به اقای منتظری ، معتقد بود که انقلاتب ایران را بیاد صادر کرد ولو با کودتا! لطفا پاسخ دهید چرا دردوران نخست وزیری تان اجازه دادید این باند فساد و توطئه ، مقدار زیادی اسلحه و مواد منفجره را برای انجام کودتا به بحرین ببرند؟ آیا می دانید بر اثر همین اقداماتی که در دوران صدارت جنابعالی انجام گرفت، کشورهای عربی و همسایه ما به دلیل مقابله با انچه که توسعه طلبی ایران می خواندند، شورای همکاری خلیج فارس را تشکیل دادند؟ چرا جنابعالی اغماض اجازه دادید باند مفسد و ترورست مهدی هاشمی معدوم، وابسته به اقای منتظری مقدار زیادی مواد منفجره را در ساکهای پیرمردان و پیرزنان زائر خانه خدا قرار دهند تا انفجارهایی را در عربستان انجام دهند؟ آیا شما معتقدید که سیاست خارجی باید بر مبنای مداخله نظامی باشد و صدور انقلاب بر اساس کودتا؟ بعد از این واقعه با آن باند چه برخوردی کردید؟ جنابعالی که خود را پیرو خط امام می دانید چرا در زمان نخست وزیری اجازه داده بودید طرفداران و وابستگانتان باند تروریست و توطئه گر مهدی هاشمی در پستهای مهم حضور داشته باشند تا جایی که در مقابل اقدامات امام ره برای محاکمه و مجازات این باند، مقاومت جدی در بدنه اجرایی کشور ایجاد کردند؟

20.     جناب آقای موسوی! جنابعالی دولت نهم را به شکست در عرصه سیاست خارجی متهم ساختید و اکنون این سوال مطرح است که چرا درددوران نخست وزیری جنابعالی د رعرصه روابط خارجی ، عزت ایران و ایرانی به حدی پایین آمده بود که در نتیجه آن د رموسم حج سال 1366 تعدادی وهابی در عربستان به خود جرئت دادند صدها زائر ایرانی را به خاک و خون بکشند؟

21.     جناب آقای موسوی! پس از صدور حکم ارتداد سلمان رشدی توسط امام خینی جنابعالی که خود را پیرو ایشان می دانید چرا اجازه دادید در جلسه هیات وزیران آقای بهزاد نبوی وزیر صنایع وقت، این اقدام امام را محکوم سازد و این جریان را توطئه انگلیس بخواند؟ چرا همان موقع با ایشان برخورد قاطعانه نکردید؟

22.     جناب آقای موسوی! جنابعالی در خلال تبلیغات انتخاباتی سعی کردید اقدامات دولت نهم را یکسره منفی جلوه کر سازید در حالیکه اقای احمدی نژاد در طی 4 سال ریاست جمهوری خود، 60سفر استانی داشت جنابعالی در 8سال نخست وزری خود چند سفر استانی داشتید؟

23.     جناب آقای موسوی! جنابعالی در جریان گفتگو با آقای کروبی (مناظره) هرگونه انتقاد از دوران نخست وزیری خود را حمله به دهه اول انقلاب نامیدید و آن را بی انصافی در حق امام راحل ره خواندید. آیا واقعا معتقدید که عملکردتان هیچ عیبی نداشته و نباید آن دوران را نقد کرد؟ آیا هرکس از آن دوران اننتقاد کند با ید با چماق تخریب حضرت اماکم ره رانده شود؟ یا این اظهارات انتقاد ناپذیری شما را به ذهن شنونده متبادر نمیکند؟

24.     جناب آقای موسوی! جنابعالی در خلال مناظره با آقای احمدی نژاد سوالاتی داشتید که ایشان همه را پاسخ دادند چرا شما به پرسشها و نقدهای ایشان به خودتان هیچ جوابی ارائه ندادید؟


...ادامه سوال از موسوی

شنبه 89/3/8 10:22 صبح| محارب | نظر

دوران عزلت

1. جناب آقای موسوی! آیا درست است که در زمان ریاست جمهوری آقای هاشمی، جنابعالی خانه ای 1200متری را در حوالی خیابان پاستور تهران با یک هفتادم قیمت روز از بیت المال گرفته اید و در آن سکونت گزیده اید؟

2. جناب آقای موسوی! جنابعالی که مدافع قانون گرایی هستید چرا همسرتان بدون طی مراحل قانونی وبا استفاده از رانت دولتی، توانست مدرک دکترا بگیرد؟ اگر معتقدید که اقدامات خانم رهنورد به جنابعالی ربطی ندارد چرا این مطلب را در مناظره با اقای احمدی نژاد و تا کنون به صراحت اعلام نکرده و از آن تبری نجسته اید؟ چرا جنابعالی و همسرتان هیچگاه به این سوالات پاسخ قانع کننده محکمه پسند ندادید؟ آیا سکوت جنابعالی و همسرتان موید این مطلب نیست که همسر شما در این زمینه قانون گریزی کرده و با استفاده از رانت دولتی این مدارج را طی کرده است؟همچنین جنابعالی که می فرمایید برای حاکم نمودن قانون، به عرصه انتخابات آمدید، چرا همسرتان بدون طی روال قانونی با حمایت وزارت علوم دولت آقای خاتمی مراحل استادیاری و دانشیاری را به شکلی غیر معمول طی کرده و به رتبه بسیار مهم استادی رسید؟ آیا این رفتار باعث لوث شدن رتبه های اعضای هیات علمی دانشگاها نمی شود؟ آیا این کردار حیثیت سایر اسایتد را لکه دار نمی سازد و توهین به آنان نمی باشد؟ ایا این عمل رانت خواری و قانون گریزی نیست؟ مگر نباید همه در برابر قانون یکسان باشند؟

3. جناب آقای موسوی! جنابعالی بارها اعلام داشتید که پس ا ز20 سال سکوت به خاطر احساس خطر جدی که کشور و انقلاب را تهدید میکرد دوباره به عارصه سیاست باز گستید آیا شما سال 1376 پس از انتخابات دوم خرداد که با شعار آزادی مطببوعات، همه مقدسات این مردم زیر سوال رفت و خدا را نیز مستوجب استیضاح خواندند احساس خطر نکردید؟ شما که رنگ سبز را بعنوان نماد اهلبیت علیهم السلام برگزیرید، چرا وقتی در دوران اصلاحات، در روزنامه های زنجیره ای کسانی همچون مخملباف به پیامبر اکرم صلی الله عله و آله توهین و جسارت کردند و حتی امثال اکبر گنجی ، شمر و یزید را  در کشتن امام حسین علیه السلام محق دانستند، احساس خطر نکرده و حتی یکبار محکوم ننمودید ، و در عین حال در انتخالبات با شعار یک یاحسین تا میر حسین وارد عرصه شدید؟

4. جناب آقای موسوی! می دانید که امام امت در 14 تیر ماه 58 فرمود: دین را اینها (کمونیستها) اینطور تبلیغات کرده اند که دین افیون است. مع الاسف در خود ایران وجوانهای ما هم تاثیر گذاشته و در بعضی از این روشنفکرهای ما هم باز اثرش هست. اینها از همان تفاله هایند.(صحیفه نورج 8.455)شما که با تاکید بر آرمانهای امام  وارد عرصه شدید و احساس خطر از فراموشی آرمانها امام و انقلاب را در دولت احمدی نژاد عامل این ورود دانستید، لطفا توضیح دهید که چرا در دوران اصلاحات و اظهارات هاشم آغاجری که در همدان دین را افیون توه ها خواند هیچ احساس خطری نکرده و سخنان وی را محکوم ننمودید؟

5. جناب آقای موسوی! علت کناره گیری 20ساله شما از صحنه انقلاب و سیاست چه بود؟ آیا در دوران ریاست جمهوری آقایان هاشمی و خاتمی هیچ خطری متوجه انقلاب نبود که در شما ایجاد احساس مسئولیت کند؟

6. جناب آقای موسوی! چرا پس از ارتحال امام که در دوران ریاست جمهری آقای هاشمی، پدیده هایی چون رانت خواری ، تبعیض،آقازادگی و اشرافیگری در این مملکت، رخ نمود و کسترش یافت احساس خطر نکردید و وادر میدان نشدید؟

7. جناب آقای موسوی! شما به سیاست خاجی دولت نهم بسیار انتقاد داشته و اعتقاد دارید که این سیاست عزت ایران را در بین المللی خدشه دار کرده است. با این وجود هیچگاه پاسخ ندادید که عملکرد این دولت در موضوع هسته ای موفق تر بود یا عملکرد دولت خاتمی در تعلیق کلیه فعالیتهای هسته ای ایران؟ اگر تعلیق عزت آفرین بود و خطری برای آینده فناوری کشور نداشت، حق داشتید اما اگر ایران هسته ای را قبول دارید چرا وارد عرصه نشدید و از حق مسلم کشور در هسته ای حمایت نکردید؟ 

ایام انتخابات

8. جناب آقای موسوی! در دوران نخست وزیری جنابعالی که آقای محتشمی پور وزیر کشور بود در انتخابات مجلس سوم را برگزار کرد که بروز تخلفات گسترده در خلال آن، اعتراضات و سیعی را در پی داشت و حوزه انتخابیه تهران را در آستانه ابطال قرار داد، شاهدیم که شما محتشمی را بعنوان رییس کمیته صیانت از آرای ستاد خود منصوب کردید . آیا با وجود ساز و کارهای قانونی تشکیل این کمیته خود، قانون گریزی و انحصارطلبی نیست؟

9. جناب آقای موسوی! همه می دانند که یک سیاستمدار هیچگاه نباید عصبانی شود.چرا که در هنگام عصبانیت ممکن است تصمیمی بگیرد که به منافع ملی آسیب برساند چرا در جلسه مناظره خود با آقای کروبی، به ناگاه کنترل خود را از دست داده و شروع به پرخاش به مجری نموده و رییس جمهور قانونی کشور را دروغگو خطاب کردید؟بنحوی که میلیونها بیننده ایرانی را به تعجب واداشتید و رفتاری خلاف شئون یک انسان اخلاق گرای انتخاباتی بروز دادید؟ بنحویکه کار را برای خشونت و قهری گری حامیان خود ، در همان روزهای قبل از انتخابات تسهیل کردید و در بسیاری از شهرها ایشان با حمله به ستادها و ماشینهای حاوی عکسهای دکتر احمدی نژاد، عملا نشا ن دادند که عصبانیت و خشونت در کسب قدرت یک ضرورت است ! با این عدم کنترل روحی چگونه می خواستید کشور را اداره کنید؟

10.     جناب آقای موسوی! جنابعالی که کاندیدای رقیبتان را به عوامفریبی و استفاده ابزاری از مقدسات، متهم کردید بهره گیری از نماد سبز، و شعارهایی همچون یا حسین تا میرحسین، را چگونه توجیه می کنید؟

11.     جناب آقای موسوی! جنابعالی در تبلیغات انتخاباتی خود بر لزوم حاکمیت اخلاق و معنویت در جامعه انگشت تاکید می نهادید. بنظر شمال آیا این انتخابات شکست اخلاق به شمار نمی رفت؟ اگر پاسختان مثبت است ، نقش خود را در این بد اخلاقی،، چقد رمی دانید؟آیا توزیع انبوه سی ید 90 سیاسی در ستادهای شما، و تاکیدهی مکرر بر دروغگو بودن رقیب، بخشی از فرایند تخریب اخلاق؛ در انتخابات دهم نبود؟ برخی از نادمین فعال ستاهای شما ، مانند آقای ..............(پس با وقایع روزعاشورا برگشته) در مصاحبه خود با فارس نیوز بوضوح تصریح میکند که در برخی ستاهای شما در تهران و شهرهای بزرگ، عملا هرگونه وسیله فساد و عیش برای دختران و پسران فراهم بود! شما که در دیدارهای تبلیغاتی خود بر حفظ ارزشها تاکید می نمودید، از اوضاع ستاهای خود چقدر مطلع بودید و چه کسی را مسئول نظارت بر ستادهای بی شمارتان قرار داده بودید؟

12.     جناب آقای موسوی! یکی از مهمترین حامیان شماف یعنی آقای یوسف صانعی در یکی از سخنرانیهای خویش ، اظهاراتی غیر اخلاقی د رمورد رییس جمهور قانونی کشور، ایراد کرد و بر این سخن خویش پای فشرد. از سوی دیگر شما در تبلیغات انتخاباتی خود، اعلام داشتید که فضای اخلاقی کشور بشدت آسیب دیده و شما برای حاکیمت اخلاق و معنویت بر جو سیاسی، نامزد ریاست جمهوری شده اید. با توجه به مطالب فوق ، لطفا اعلام بفرمایید که آیا اهانت آقای صانعی به آقای احمدی نژاد را قبول دارید یا خیر ؟ اگر قبول ندارید چه اقداماتی در جهت محکومیت این سخنان انجام داده اید؟

13.     جناب آقای موسوی! در جریان مناظره خود ّبا آقای کروبی ادعا کردید که با بالا بردن تعرفه موبایل و تغییر تعرفه شکر و خورو ، سودی حاصل شد که مخارج تبلیغات انتخاباتی آقای احمدی نژاد را از آن تامین نمودند. چرا شما برای این ادعای بزرگ خود هیچگاه، سند و مدرکی ارائه نکردید؟

14.     جناب آقای موسوی! د رخلال تبلیغات انتخاباتی شما، حتی یکبار نکته ای مثبت در خصوص اقدامات دولت نهم از شما شنیده نشد. آیا واقعا این دول دردوران چهار ساله خود، هیچ اقدام مثبتی نداشته است ؟ آیا این کار شما مصداق سیاه نمایی و نقد غیر منصفانه و بی عدالتی نیست ؟

15.     جناب آقای موسوی! د رهمایش دوم خرداد که در حمایت از جنابعالی و با حضور آقای خاتمی و همسراتان زهرا رهنورد برگزار شد، سخنرانان بدترین اهانتها را به آقای احمدی نژاد رییس جمهور قانونی کشور ، وارد کردند که با لبخندهای خانم رهنورد و آقای خاتمی روبرو شد. شما می دانید که توهین به رییس جمهور هر کشور، اهانت به یک ملت محسوب می شود. آیا این بداخلاقی های کم نظیر ،مورد تایید شما هم بوده است ؟ اگر تایید نمی کنید چرا محکوم نکردید؟

16.     جناب آقای موسوی! چرا جنابعالی اجازه دادید که طرفدارانتان درشعارهای خود بشکل گسترده طرفداران طرف مقابل را بی سواد بخوانند؟ ایا همه 24 میلیون رای دهندگان رقیب شما بیسواد و شهروند درجه 2 به حساب می آمدند؟

17.          جناب آقای موسوی! نقل است که ملک عبداله پادشاه عربستان، 5 میلویون یورو به ستاد شما کمک نقدی کرده است چرا شما این مبلغ را پذیرفتید و اگر خبر کذب است، چرا هیچگاه آنرا تکذیب نکردید؟

18.     جناب آقای موسوی! منابع مالی ستاد شما که مبالغ بی نظری درحد چند صد میلیار دلار بوده است ، از کجا تامین شده است؟ 

 


2 خرداد و 3 خرداد....

دوشنبه 89/3/3 8:24 صبح| خیبر، بدر، 2خرداد، کوله پشتی | نظر

بمناسبت سالروز 2 مناسبت و نقطه عطف در تاریخ انقلاب اسلامی : 2و 3 خرداد...سوم خردادی که چند رزمنده و بدریون آخرالزمانی امام خمینی ره  در برابر همه دنیا با دست خالی و سلاح ایمان ایستادند تا خاک ،‏وطن،‏ و انقلابشان را از دشمن سرتا پا مسلح باز پس گیرند و 2 خرداد 76 که کفر و شرک دشمن‏،‏ لباس نفاق و سیادت پوشید تا دراین لباس راحتتر ،‏ایمان و استقلال و انقلاب و در اخر خاک و همه چیز این انقلاب را با انحراف آشکار از خط و آرمانهایی که سه خرداد 60ما را پیروز کرد بگیرند....2خرداد 76 آمدند تا همه دین و ایمان ما را بگیرند اینبار با سلاح فرهنگی و نرم... تا اگر بعدها بخواهند هجمه نظامی دیگری به نیت اشغال و عراقیزاسیون ایران انجام دهند ،‏دیگر بدریونی باقی نمانده باشند که 313 تایش باندازه همه تمامیت کفر ،‏ قدقامت کنند! 2 خردد آمدند تا در نبرد بدری دیگر ،‏که تمام قوا برای براندازی اسلام بیایند،‏ دیگر ایستادگی بچه های خرمشهری؛‏ جک و طنز محفلها و موبایلهایشان و چفیه بسیجی دستمال سراسر توهین سر دخترکان بزک کرده شان و کوله خاکیشان ،‏ کیف پراز لوازم آرایش و خوراکی ولگردیها و خیابانگردیهای دخترکان رسوا شده باشد...تخم نفاق از زمین تفکر روشنفکری لیبرال دموکراسی دوم خرداد رشد و نمو کرد تا شجره خبیثه اش سالها ریشه بدواند تا هر زمان بدری دیگر پیش آمد،‏ غیرت ایرانی دفن و ایمان انقلابی فرزندان روح الله به نکبت ترس و ذلت و تسلیم از دشمن بدل شده باشد...همه تلاششان در تولد 2 خرداد ، همین بود که بدریها و خیبریهای امام را از میدان مبارزه با تمامیت کفر و شرک دشمن بهراسند تا ایمانی نمانده باشد که در نبرد نابرابری  تاریخی دیگر،‏پیروزی بیافریند....نمونه اوج انهدام فرهنگی جوانان دانشجو را در این مستند تصویری از وضعیت فرهنگی دانشگاها مشاهده میکنید.......دوم خردد 76 مولود نحس تلاش همه جانبه جبه باطل برای انهدام  براندازی نرم نظام ..برای زدن شاهرگ غیرت بچه های امام ،‏برای عزلت و غربت بدریها و خیبریهای جامانده از قافله شهدا...   

 

 مستند انهدام فرهنگی دانشگاههای کشور در جنگ نرم(کلیک کنید)

 

عدالت را در حرفهای این پیرزن ببینید! کلیک کنید


پیوند‌ها